Hakkımızda

Galatasaray Üniversitesi İşletme ve İletişim mezunu olan marka kurucusu Alara Gençoğlu, A’la Fine markasını 2020 yılında İstanbul'un en eski çarşısı olan Kapalıçarşıdaki atölyesinde kurmuştur. Bir aile işi olan kuyumculuğa modern bir çizgi katmak amacıyla kurulan bu marka günümüzde stil ve moda editörlerinin dikkatini çekerek en beğenilen fashion jewelry markaları arasında yerini almıştır. Kendi üretim atölyelerinde küçük bir koleksiyon ile başlayan bu marka hikayesi yurt dışına açılarak büyümeye devam etmektedir. 2024 Şubat ayında Kapalıçarşıda başlayan yolculuğunu şehrin kalbinin attığı Bağdat Caddesine taşıyarak ilk şubesini açmıştır.

 

 

Size Özel Takılar

Günün her anında minimal takılarla zarafet ve şıklığı yakalayabileceğinize inandığımız takılarımızı, kişiye özel olarak üretmekteyiz. Tasarımlarda öncelik kişiyi özel ve benzersiz hissettirmektedir bu yüzden kişiselleştirilmiş ürünlerle kişiye kendi takısını yaratma fırsatı sunmaktayız.

Altın

Tüm ürünler Kapalıçarşıda el işçiliğiyle üretilmektedir. Kuyumculuktan gelen tecrübelerimizi modern ve niş bir çizgiye adapte ederken 14 ve 18 ayar altını tercih etmekteyiz.

Pırlanta

Altın olarak üretilen tasarımlara ışıltı katmak içinse pırlanta kullanmaktaktayız.  Altın tasarımları detaylı olarak incelemek isteyen müşterileri Kapalıçarşı da yer alan  "Coşkun Mücevherat" mağazasına bekliyoruz.