DEĞİŞİM & İADE
TESLİMAT VE KARGOLAMA

Değişim Prosedürü

Hijyenik sebeplerden ötürü küpelerde değişim yapılmamaktadır. Küpeler ve kişiye özel tasarımlar haricinde değişim seçeneğimiz mevcuttur.

Değiştirmek istediğiniz ürünün kullanılmamış ve orijinalliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir. Değişimini istediğiniz, karşılığında almak istediğiniz ürünü bize e-mail ve mesaj yoluyla iletebilirsiniz. Alıcılardan kaynaklı kişiye özel yapılmış ürünlerde, satın alma sırasında verdiği ölçüler yanlışsa, ürün tekrar yapılırken ek ücret alınabilir. Ölçülerinizi doğru olarak vermenizi rica ederiz. Değişimlerde kargo ücreti alıcıya aittir.

Gümüş ürünlerde renk atması durumunda 50 TL ücret karşılığında ürünün cilası, rodajı ve bakımı yapılmaktadır. 

Iade Prosedürü

 

Ürünlerimiz kişiye özel olarak tasarlanıp üretildiği için maalesef iade seçeneğimiz bulunmamaktadır. Satın alınan üründe herhangi bir hasar tespit edildiği takdir de hasarlı ürün geri alınır ve siparişiniz yeniden üretilir. 

Teslimat ve Kargolama

Tasarımlarımızın tamamı Kapalıçarşı’daki atölyemizde el işçiliği ile yapılmaktadır. Hazır ve fabrikasyon hiçbir ürünümüz bulunmamaktadır. Teslimat süresi tasarımdan tasarıma değişim göstermekle birlikte; en geç 7 iş gününde siparişiniz kargoya teslim edilmektedir. 

Teslimat Türkiye içinde iki şekilde yapılmaktadır.

1. Anlaşmalı kargo ile yapılan teslimatta 750 TL altındaki alışverişlerinizde 20 TL, 750 TL ve üzerindeki harcamalarınızda ücretsiz olarak karşılanmaktadır.

2. Mağazadan teslim alma seçeneğiyle ürününüz hazır olduktan sonra size gelen bilgilendirme mesajıyla birlikte siparişinizi mağazamızdan alabilirsiniz.
Mağaza çalışma saatleri : Pazartesi-Cumartesi 10.00-16.00

  • Black Instagram Icon